Aktualności

07 października 2019

Nowoczesny serwis do obsługi PPK w Strefie PZU podczas Kongresu 590

W obowiązkach, które spadną na pracodawców w związku z wprowadzeniem Pracowniczych Planów kapitałowych (PPK), nieodzowną pomocą będzie służyć uruchomiony przez PZU serwis internetowy e-PPK. Dzięki niemu obsługa PPK stanie się prosta. Z zaletami serwisu będzie się można zapoznać w Strefie PZU na rozpoczynającym się w poniedziałek Kongresie 590 w Jasionce koło Rzeszowa.

– Chcemy maksymalnie odciążyć pracodawców. Bezpłatny i przyjazny w użytkowaniu serwis e-PPK umożliwia proste i bezpieczne dokonywanie online wielu skomplikowanych czynności – deklaruje wiceprezes TFI PZU Marcin Żółtek, odpowiedzialny w Grupie PZU za PPK. – Jako Grupa PZU przodujemy w nowoczesnych technologicznie rozwiązaniach. Serwis e-PPK jest tego dowodem – dodaje.

Serwis umożliwia pracodawcom zgłaszanie do PPK nowych pracowników, przekazywanie listy wpłat na ich rachunki oraz przesyłanie i rejestrację ich dyspozycji dotyczących m.in.:

odprowadzania wpłaty dodatkowej i zmiany jej wysokości,
wypłaty oszczędności,
ponownego odprowadzania wpłat w przypadku wcześniejszej rezygnacji,
zmiany wysokości wpłaty podstawowej,
aktualizacji danych, w tym adresu e-mail czy numeru telefonu.
 
Zobacz zalety serwisu e-PPK:

Serwis e-PPK pozwala na zaczytywanie plików z danymi w najpopularniejszych formatach, jak xml, txt i csv. Daje jednocześnie możliwość integracji z systemem kadrowo-płacowym pracodawcy i wygodną wymianę danych za pośrednictwem API.

 

– Pracodawcy otrzymają od nas szczegółowe instrukcje. Oferujemy pomoc przy obsłudze e-PPK i bezpłatne aktualizacje serwisu – zapowiada wiceprezes Marcin Żółtek.

 

Serwis jest dostępny po kliknięciu w zakładkę w prawym górnym rogu ekranu: „Przystąp do PPK”.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Strefy PZU podczas Kongresu 590 w Jasionce koło Rzeszowa. Pokażemy, jak w praktyce działa serwis e-PPK. Opowiemy, co mamy do zaproponowania. Przekażemy materiały informacyjne o PPK. Znajdą nas Państwo przy stoisku 2.3 (w pobliżu wejścia nr 1) w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego.

 

Chcesz przetestować serwis, zanim się w nim zarejestrujesz? Umów się z doradcą z PZU:

tel.: 22 640 06 22

e-mail: ppk@pzu.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij