Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej

X

Zainteresowanie PPE wciąż rośnie, TFI PZU prowadzi już 218!

Pzu callendar icon 05.11.2018 Autor: Tomasz Fronczak
Gettyimages 596783269

Październik okazał się kolejnym pomyślnym miesiącem pod względem rejestracji nowych pracowniczych programów emerytalnych (PPE) – w ciągu 10 miesięcy 2018 r. zarejestrowano w KNF 150 nowych PPE, z czego Grupa PZU była odpowiedzialna za aż 77 z nich!

W samym październiku zarejestrowaliśmy 27 nowych PPE, co pozwoliło przekroczyć granicę 200 programów w formule funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez TFI PZU SA.

Taki wynik TFI PZU to konsekwencja ponad 15 lat doświadczenia i świadczenia usług na najwyższym poziomie dla ponad 130 tys. pracowników. Dobiegający końca proces legislacyjny w zakresie PPK powoduje wyścig z czasem i możliwościami logistycznymi zarządzających. Jako PZU, czyli firma z największym w Polsce zespołem doświadczonych ekspertów ds. programów emerytalno-oszczędnościowych, zapewniamy, że dla każdej firmy zainteresowanej założeniem PPE z PZU zdążymy ze wszystkim na czas.

Zapraszamy również do odwiedzania naszego portalu www.emerytura.pzu.pl gdzie zamieszczamy wszelkie nowinki, opracowania i instrukcję jak i na kiedy należy się przygotować w temacie Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Kategoria: Programy pracownicze Zmiany emerytalne Analizy i zestawienia
Udostępnij
Ft photo

Tomasz Fronczak

Dyrektor Biura Programów Emerytalno - Oszczędnościowych TFI PZU SA

Wyszukaj w aktualnościach

Poznaj swoją emeryturę

Wprowadź dane na podstawie których wyliczymy Twoją emeryturę

Przelicz

Dla pracownika

Dla pracodawcy

Zobacz także

142516 r0 620

PPK - AKTUALNY PROJEKT USTAWY

Pzu callendar icon 13.09.2018

W dniu 28 sierpnia 2018 roku Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK), który został skierowany do dalszych...