Emerytura w PZU

W ramach spółek należących do Grupy PZU pomagamy zgromadzić kapitał na spokojną przyszłość po zakończeniu pracy zawodowej. W swojej ofercie mamy produkty pozwalające zarówno na indywidualne oszczędzanie, jak i pomnażanie pieniędzy ze wsparciem pracodawcy w ramach programów grupowych.

IKE PZU Życie / IKE TFI PZU

Indywidualne konto emerytalne

  • IKE to forma samodzielnego, długoterminowego oszczędzania środków na dodatkową emeryturę już od 16 roku życia. Masz szansę pomnażania oszczędności zgodnie ze swoimi preferencjami bez podatku od zysków kapitałowych.

IKZE w DFE PZU

Indywidualne konto zabezpieczenia emerytalnego

  • IKZE to sposób na samodzielne, długoterminowe budowanie kapitału na emeryturę. Oszczędzając na przyszłość, korzystasz z bieżących ulg w podatku dochodowym.

Pracowniczy program emerytalny z TFI (PPE w TFI PZU)

Pracowniczy program emerytalny

  • PPE to rozwiązanie dla pracodawców, którzy chcą wspierać swoich pracowników w budowaniu kapitału na przyszłą emeryturę. 

PPK

Pracownicze plany kapitałowe

  • PPK to powszechny system długoterminowego oszczędzania na czas po zakończeniu aktywności zawodowej przy udziale pracodawcy, pracownika oraz państwa. Od 1 lipca 2019 r. stopniowo będą go wprowadzać wszyscy pracodawcy w Polsce.
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij